Користувачі WhatsApp не зможуть відправляти повідомлення, якщо не погодяться на нові умови

silhouette of hand holding phone next to WhatsApp logo

Користувачі WhatsApp, які не погодяться до 15 травня на нові умови конфіденційності, не зможуть отримувати або відправляти повідомлення, поки не дадуть згоди.

Їхні облікові записи в месенджері позначать як "неактивні", а неактивні акаунти у WhatsApp через 120 днів можна видалити.

Користувачі зможуть отримувати дзвінки та повідомлення, але лише короткий час - як повідомляє TechCrunch, ймовірно, лише "кілька тижнів".

Про свої плани WhatsApp оголосив у січні.

Це викликало хвилю обурення в соцмережах - багато користувачів вважали, що WhatsApp всупереч їхній волі надасть їхні персональні дані головній компанії Facebook, яка володіє месенджером.

Пізніше WhatsApp роз'яснив, що це не так, і що мета оновлення - встановити програму для платіжних переказів, які роблять користувачі.

WhatsApp вже надає Facebook інформацію про IP-адреси користувачів, дані про гаджети, з яких ті заходять в месенджер, і про покупки, які роблять через платформу.

Однак у Європейському Союзі та Великій Британії діють інші закони з використання персональних даних. Там користувачів WhatsApp зміни не торкнуться.

Після першої заяви про нові правила мільйони людей залишили WhatsApp і завантажили Telegram, Signal та інші месенджери, які обіцяють конфіденційність і захист даних.

WhatsApp відклала запровадження нової політики і змінила спосіб повідомлення користувачів про майбутні зміни.

Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram або Viber