Кубинці хотіли переплисти з Росії в ЄС на надувних матрацах. Їх затримали

The River Narva (file image)

Автор фото, Getty Images

Підпис до фото,

Річка Нарва, що розташована на кордоні Естонії й Росії, впадає у Балтійське море

На кордоні Росії та Естонії затримали трьох кубинців. За даними російських прикордонників, вони намагалися переплисти Нарву на надувних матрацах та у такий спосіб перебратись з Росії до Естонії, що входить до складу ЄС.

За словами прикордонників, кубинці пояснили їм, що кінцевою метою їхньої подорожі була Іспанія - там мешкає донька одного з них. Але віз у них не було, тому спочатку їм потрібно було якось потрапити на територію Євросоюзу - наприклад, через Естонію.

Для реалізації свого плану громадяни Куби ретельно вивчили місцевість та придбали надувні матраци для подолання річки Нарва, кажуть російські прикордонники. При собі вони мали сумки з особистими речами та засобами особистої гігієни, а також документи, що засвідчують особу.

Затриманих доправили до центра тимчасового перебування іноземців. За словами прикордонників, їх оштрафують та депортують на батьківщину.

За останні 60 років втекти з Куби намагалися десятки тисяч людей. При цьому зазвичай вони намагаються дістатись не Європи, а США, що розташовані відносно недалеко від острова.

Хочете отримувати найважливіші новини в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram або Viber!