Парникові гази - загроза здоров"ю американців

Парникові гази

Уряд Сполучених Штатів ухвалив, що парникові гази є загрозою здоров"ю американського народу, і їх треба розглядати в рамах закону про чисте повітря.

Ця постанова Аґенції захисту довкілля з"явилася після низки урядових досліджень. Вона означає, що віднині президент Обама може віддати наказ скоротити парникові викиди без схвалення сенату США, де застрягли законопроекти про боротьбу з кліматичними змінами.

Британський прем*єр-міністр Ґордон Бравн заявив, що хоче, аби європейські лідери пообіцяли більше скорочення парникових викидів, ніж було домовлено раніше. Пан Бравн сказав, що Євросоюз мусить прагнути скоротити викиди на тридцять, а не на двадцять, відсотків до 2020 року.

Досі ЄС погодився збільшити свої зобов"язання зі скорочення викидів тільки в разі досягнення міжнародної угоди на саміті щодо кліматичних змін у Копенгаґені.

Зобов"язання скоротити викиди на третину зустрінеться з протидією з боку східноєвропейських країн, багато з яких залежить від електростанцій, що працюють на вугіллі.

Новини на цю ж тему