Заколот у верхівці Лейбористської партії

За менш ніж 6 місяців до проведення загальних виборів у Великій Британії урядова лейбористська партія згуртувалась за прем"єром Ґордоном Бравном по тому як двоє провідних депутаів лейбористів Джеф Гун та Патришя Гюїтт заявили, що партія є глибоко розколотою з питання керівництва пана Бравна.Водночас члени кабінету, інші депутати лейбористи та представники профспілок підтримали прем"єра Бравна.

Image caption Депутати-лейбористи Гун і Гюїтт

Двоє колишніх міністрів кабінету лейбористів хотіли надати депутатам лейбористам можливо останній шанс позбутися Ґордона Бравна перед проведенням загальних виборів. Але зрештою цей план не виявився успішним.

Досить незначна кількість депутатів лейбористів підтримала цей план і у доволі вирішальний спосіб група міністрів встала на захист керівництва пана Бравна, хоча варто відзначити, що це було зроблено без додаткового ентузіязму.

У той таки час керівництву пана Бравна було завдано чергового удару. Дещо вказує на те, що певні міністри лейбористського уряду могли б підтримати цей заколот і ціла історія свідчить про доволі потужні тертя на верхівці лейбористської партії при владі.