Аварії на транспорті в Україні і Китаї

В Україні сталося два інциденти на громадському транспорті.

На Чернігівщині одна людинула загинула та дві постраждали при зіткненні молоковоза „КамАЗ" та пасажирського автобуса I-Van.

Зіткнення сталося в субботу в обід у селі Великий Щимель Щорського району. У автобусі їхало 26 пасажирів. Одна людина загинула, дві травмовані.

В Дніпропетровській області під час віправлення зійшов з рейок пасажирський потяг. Жертв та потерпілих немає.

В неділю зранку біля станції П’ятихатки-Стикова електровоз та частина першого вагону потягу сполученням Київ-Кривий Ріг зійшли з рейок. Рух потягів організовано вобхід. Залізничники намагаються поставити вагон та електровоз на рейки.

Постраждалих з травмами різних ступенів тяжкості госпіталізовано до центральної районної лікарні.

За фактом події правоохоронними органами проводиться розслідування.

21-го травня Міністр транспорту та зв’язку Костянтин Єфименко презентував стратегію роботи міністерства транспорту на цей рік.

Зокрема у залізничній галузі, за словами міністра, передбачається комплексне оновлення та модернізація рухомого складу. У автомобільній - вдосконалити контрольно-наглядову діяльність у сфері дорожнього руху.

Image caption Посадовці не знають, скільки пасажирів було на китайському потязі

Китай

Тим часом на південному сході Китаю через зсув ґрунту з рейок зійшов пасажирський потяг. Принаймні 19 людей загинуло та понад 70 отримали ушкодження.

Потяг рейсом із Шанхая до туристичної місцевості Гуйлін врізався в завали грязюки та сміття, яке навалилося на рейки через зсув ґрунту. Цілу ніч працювало понад 2000 рятувальників; тих, хто вижив, вирізали з потяга спеціальним обладнанням.

Посадовці не знають, скільки людей було на поїзді під час аварії. Кількість жертв може зрости.