БЮТ жадає нових відставок міністрів

Рада
Image caption БЮТ домагається відставки міністрів Бойка, Тігіпка, Цушка

Фракція опозиційного Блоку Юлії Тимошенко у Верховній Раді вимагає звільнення трьох урядовців.

Інформаційні агенції повідомляють, що 5 липня у Раді зареєстровані три нові проекти постанов: щодо звільнення віце-прем'єр-міністра Сергія Тігіпка, міністра з питань палива та енергетики Юрія Бойка, і міністра економіки Василя Цушка.

Минулої п'ятниці депутати звільнили міністра охорони навколишнього природного середовища Віктора Бойка і віце-прем'єра Володимира Семиноженка.

Відставка і призначення віце-прем'єра

За відставку Володимира Семиноженка проголосували як представники парламентської коаліції, так і їхні політичні опоненти.

Image caption Володимир Семиноженко недовго був без роботи. Тепер він очолює Держкомітет з питань науки, інновацій та інформатизації

Тим часом, посилаючися на прес-секретаря пана Семиноженка, агенції новин повідомляють, що він уже має нову роботу.

Його призначено головою Державного комітета з питань науки, інновацій та інформатизації. Крім того, він є радником прем'єра Миколи Азарова.

Раніше, після лише трьох місяців роботи на посаді, був звільнений міністр житлово-комунального господарства Олександр Попов. Нині він працює першим заступником голови Київської міської державної адміністрації.

Українська преса не виключає звільнень інших високих посадовців – зокрема, міністра охорони здоров'я Зиновія Митника і генерального прокурора Олександра Медведька.