Тимошенко: Росія поглинає Україну

Тимошенко

Екс-прем'єр-міністр і лідер блоку свого імені Юлія Тимошенко вважає, що українська влада сприяє поглинанню України Росією.

В інтерв'ю Бі-Бі-Сі вона сказала, що це відбувається за мовчазної згоди західних країн, які "не зовсім адекватно" оцінюють ситуацію в Україні.

"Я не хочу, щоб такі мої заяви сприймалися як агресивна позиція стосовно Росії. Зовсім ні. Але я би хотіла, щоб російські стратегічні плани не реалізовувалися за рахунок українських національних інтересів", - сказала Юлія Тимошенко.

Пояснюючи, яким чином відбувається "поглинання" України, лідерка БЮТ сказала, що ідеться про плани створити спільні підприємства в усіх конкурентноспроможних галузях економіки: енергетиці, транспортуванні енергоносіїв, авіації, машинобудуванні, у яких Україні не належатимуть контрольні пакети акцій підприємств.

Юлія Тимошенко вважає, що українська влада іде на такі домовленості тому, що має власну бізнес-зацікавленість у реалізації таких проектів.

Image caption Юлія Тимошенко і Гіларі Клінтон у п'ятницю, 2 липня

Лідерка БЮТ також заявила, що "хоче розбудити світ", аби на події в Україні ніхто не дивився крізь рожеві окуляри.

Юлія Тимошенко сказала, що "новітні геополітичні розклади не повинні бути вищими, ніж збереження демократії" у таких державах, як Україна.

На її переконання, зараз в Україні є всі ознаки встановлення авторатарного режиму і "неорадянщини".

Повна версія інтерв'ю Юлії Тимошенко Бі-Бі-Сі з'явиться на нашій сторінці трохи згодом.