У США затримано 12-го "шпигуна"

шпигунство

У США затримано 12-ту людину, яка фігурує в справі про "російських шпигунів", але раніше не згадувалася. Про це з посиланням на представника американської адміністрації повідомила газета Wall Street Journal.

У статті мовиться, що 23-річний росіянин уперше потрапив до поля зору американської конррозвідки восени минулого року в межах розслідування діяльності мережі російських аґентів.

10 осіб, затриманих у цій справі в США, були затримані наприкінці червня, а на початку липня їх депортували до Росії, обмінявши на чотирьох росіян, які були засуджені за співпрацю з іноземними державами.

Читати подробиці

Ще одного аґента Служби зовнішньої розвідки Росії був затриманий на Кипрі, але безслідно зник, коли його звільнили під заставу.

Як стверджує Wall Street Journal, невідомо, чим саме 12-ий росіянин привернув увагу америкнаських слідчих, але від часу його прибуття до США восени 2009 року за ним невпинно стежило ФБР.

Видання додає, що слідчі не назбирали достатньо доказів його провини, аби висунути йому офіційні звинуваченння. Натомість, чоловікові анулювали американську візу, і тепер він чекає депортації.