Кличко Vs Валуєв: бій слів

Віталій Кличко під час одного з попередніх поєдинків
Image caption Віталій Кличко під час одного з попередніх поєдинків

Віталій Кличко відмовився від поєдинку з російським боксером-важковаговиком Ніколаєм Валуєвим, звинувативши представників росіянина у постійному висуванні нових вимог.

Кличко у відео, оприлюдненому в інтернеті, звинуватив Валуєва у боягузстві, сказав, що зробив усе, аби цей поєдинок відбувся:

"Я зробив усе для того, аби наш поєдинок відбувся. Але команда Ніколая Валуєва висуває усе нові й нові вимоги. Я не бачу можливості продовжувати переговори. Хіба це чувано - чемпіон вмовляє претендента! Якщо Ніколай коли-небудь зможе перемогти свій страх, то, можливо, ми знову повернемося до цієї розмови".

Коментуючи відеозвернення, росіянин Валуєв сказав, що ця ситуація є просто смішною. Він пояснив, що фінансові моменти сторони вже давно узгодили і він погодився вийти на ринг за півтора мільйона доларів.

Він припустив, що Віталій Кличко пошкодував 50 квитків, які попросила команда російського боксера.

Переговори про бій розпочались у грудні 2009 року і він був запланований на кінець травня.

Однак, згодом з'явилося повідомлення, що переговори зайшли у глухий кут через те, що один із промоутерів Валуєва Дон Кінг наполягає на вищому гонорарі для російського боксера.

Віталій Кличко - чемпіон світу з боксу у надважкій ваговій категорії за версією WBC. Його брат Володимир Кличко - чемпіон світу з боксу у надважкій ваговій категорії за версіями WBO, IBF, IBO, The Ring.