Доктор Гаус заспіває блюз без ковіньки

Суперпопулярний британський актор Г'ю Лорі записує джазовий альбом.

Актор підписав контракт із Warner Music Entertainment на запис власних композицій у стилі новоорлеанського блюзу. До запису залучать і інших запрошених зіркових виконавців. Однак їхніх імен поки не розголошують.

Г'ю Лорі каже, що підписуючи угоду із фірмою звукозапису, був просто "п'яний від хвилювання".

51-річний автор двічі отримував премію американської кіноіндустрії "Золотий Глобус" за роль доктора Гауса у номінації "найкращий актор драматичного телесеріалу". Серіал став культовим, а роль принесла митцеві міжнародну популярність.

Г'ю Лорі музикував упродовж усієї акторської кар'єри. У серіалі "Доктор Гаус", зокрема, він часто з'являється із гітарою та музикує за піаніно. Цей англійський актор, який у ролі лікаря-дивака говорить із американським акцентом, часом співав і в комедійних серіалах та телепрограмах на британському телебаченні, поки ще працював у Британії.

Всебічно обдарований Лорі в юності став актором трохи не випадково, втрапивши у кебриджський студентський театр "Футлайт", із якого вийшла плеяда інших славетних акторів. Спочатку ж він взагалі планував стати професійним гребцем.

Продюсуватиме музичний альбом зіркового актора досвідчений композитор та музикант Джо Генрі.

"Робота із Джо Генрі - це просто щось неймовірне. Адже він був продюсером окремих із моїх улюблених записів усіх часів. Не можу дочекатися початку роботи", - каже актор.

Робота над альбомом, який має побачити світ уже восени, розпочинається найближчим часом.

Сам Джо Генрі твердить: "Почнімо з того, що всі музиканти – актори. Наше завдання полягає в тому, щоб (через музику) розкрити характер і розповісти історію. На кожну історію – 3-4 хвилини. Я великий шанувальник того, що Х'ю робить на екрані. Тому не маю жодного сумніву, що його музика таким самим чином відображатиме його дотепність, інтелект та емоційну щедрість".

На переконання Конрада Вітні, президента Warner Music Entertainment, світова телеаудиторія про всебічну обдарованість Г'ю Лорі знає.

Відтак, на його думку, перший музичний альбом талановитого актора стане фантастичною нагодою привернути увагу шанувальників до новоорлеанського блюзу.