Група Генштабу буде стежити за пожежами

Командувач Збройними силами наказав створити оперативну групу при міністерстві оборони у зв’язку з високою небезпекою виникнення пожеж.

Image caption Ситуація у Дніпропетровській області - найскладніша

Начальник Генерального штабу генерал-лейтенант Григорій Педченко наказав проводити цілодобове чергування оперативної групи Генштабу, яка має запобігати виникненню надзвичайних ситуацій, викликаних спекою і посилення контролю за протипожежною безпекою у місцях зберігання боєприпасів.

Станом на 7 серпня найбільша загроза пожеж зберігається в Дніпропетровській, Донецькій та Луганській областях.

У Луганській області у п’ятницю згоріло близько 20 гектарів лісу.

За повідомленнями, у п’ятницю біля Черкас за кілька кілометрів від стрільбища вигоріло 2 гектари території. Лісники твердять, що причиною був зумисний підпал трави та кущів. Пожежу було ліквідовано.

Тим часом станом на суботу пожежу на території Новомосковського військового лісництва у Дніпропетровській області, де згоріло понад 300 гектарів лісу, за даними МНС, локалізовано по всій площі горіння.

МНС твердить, що ситуація під контролем.

Читати: Смог над Москвою - загроза для здоров'я

Державний комітет лісового господарство хоче заборонити доступ людей до лісу через надзвичайну пожежну небезпеку.

У четвер на позачерговому засіданні РНБО президент Янукович, який перервав свою відпустку і повертається до Києва, аби "моніторити" ситуацію, наказав посилено охороняти ліси та склади з боєприпасами під час спеки, щоби не допустити пожеж.

Синоптики прогнозують, що спека в Україні може знизитися в другій половині серпня.

Новини на цю ж тему