Арештовано майно опозиційної станції в Криму

Президент "Чорноморської телерадіокомпанії" Тетяна Красикова сказала, що на майно компанії накладений арешт.

Image caption Будівля 'Чорноморської телерадіокомпанії' в Сімферополі. Фото з вебсайту компанії

Вона додала, що слідчий податкової міліції управління Державної податкової адміністрації в Криму видав відповідну постанову у понеділок.

Пані Красикова сказала, що арешт накладений на будівлю компанії і пов'язаний із карною справою, до якої компанія, за її словами, не має жодного відношення.

Президент каже, що діяльність "Чорноморської" міліція почала перевіряти ще з початку липня. Вона твердить, що компанія має намір оскаржити відповідну постанову.

У самій податковій міліції наразі відмовляються коментувати останні повідомлення та сам арешт.

Фактично контроль над кримським каналом, який самі його працівники називають єдиним опозиційним на півострові, належить депутату від БЮТ Андрію Сенченку.

На прес-конференції з приводу арешту майна "Чорноморської" він різко скритикував дії влади, наголосивши, що з приходом нової команди в Криму створені відповідні групи з представників правоохоронних органів, які "фактично блокують роботу опозиції".

На самому каналі пов'язують останні події з початком чергової передвиборчої кампанії. Президент телерадіокомпанії твердить, що спроби чинити тиск на канал здійснювали неодноразово якраз напередодні виборів.

Інші опозиційні депутати також скритикували арешт майна ТРК "Чорноморської", наголосивши, що таким чином влада демонструє, як вона даватиме раду з нелояльними до неї ЗМІ.

Українське керівництво наразі останні звинувачення не коментує.