Віце-міс Всесвіт: це все було недарма

Вперше в історії конкурсу краси «Міс Всесвіт», який проходив у Лас-Вегасі, українка посіла четверте місце і здобула титул третьої віце-міс серед 80-ти учасниць з усього світу.

Image caption Ганна Пославська

Цього року Україну представляла 22-річна Ганна Пославська, яка народилася на Херсонщині у місті Нова Каховка.

Бі-Бі-Сі розмовляла з нею по телефону, коли вона сідала в літак, щоб летіти назад в Україну.

Бі-Бі-Сі: Як ви почуваєтесь, адже Україна ніколи так високо на цьому престижному конкурсі краси не піднімалася?

Г. Пославська: Я почуваюся фантастично! Я настільки рада, що Україна в цьому році прорвалася в топ-п’ять! Я настільки рада, що ми про себе заявили! Я настільки рада, що робота, яка проводилася впродовж року, що все це було недарма, що це дало результат. Я відчуваю, що всі наші старання, зусилля були спрямовані недарма. У мене абсолютне задоволення, і спокій, і радість всепоглинаюча.

Image caption А перемогла і стала Міс Всесвіт 22-річна Хімена Наварете з Мексики

Бі-Бі-Сі: А коли ви були в Лас-Вегасі і до конкурсу залишалось кілька днів, і в сам день конкурсу, що вам найбільше запам’яталось? Можливо, щось таке, що вплине на ваше життя в майбутньому, чи на вас як на особистість? Чи було щось таке?

Г. Пославська: Ви знаєте, сам конкурс, підготовка та ось цей період з тих пір, як я виграла конкурс «Міс Україна – Всесвіт» і до сьогоднішнього дня, вони внесли якісь зміни в моє життя. Це якось наповнило мене зсередини. Як душевно, так і фізично. Я багато чому навчилася і багато на що почала звертати увагу. Це розширило мій світогляд, мій внутрішній світ.

Бі-Бі-Сі: А за цей рік, як ви кажете, важкої і напруженої роботи у підготовці до конкурсу в Лас-Вегасі, чи могли б ви виділити якійсь момент, що був найтяжчим для вас?

Г. Пославська: Мабуть, найтяжчий момент для мене був тоді, коли я сідала в літак летіти на конкурс безпосередньо. Він був важким для мене тим, що я не знала, що на мене чекає там, за океаном. Адже я тоді ще не бачила дівчат, не бачила готелю, не бачила колективу, в якому мені довелося працювати. Тобто, коли я нічого цього не бачила, не відчула й не доторкнулась. От саме тоді, коли я летіла з України і сідала в літак.

Я також хотіла би привітати українців. Мені, на жаль, не вдалося це зробити у прямому ефірі, коли я була на сцені під час церемонії «Міс Всесвіт». Я би хотіла привітати український народ з Днем Незалежності. Привітати нашу країну і сказати, що це величезний успіх, ми ідемо вперед, ми наближаємося до кращого. І побажати українському народу, щоб ми об’єднувалися, щоб ми один одного підтримували для того, щоб був результат. Бо коли тебе підтримують, коли в тебе вірять, звичайно, результат буде набагато кращим. Тому, об’єднуйтесь! Нехай усі об’єднуються, вірять один в одного, тоді в кожного буде виходити набагато краще!