Гречка знову стає делікатесом

Уряд хоче стримати ціну на гречку, яка в останні тижні в Україні стрімко зросла.

У майбутньому гречку, як і пшеницю, буде закуповувати Аграрний фонд, а ціни на неї регулюватимуться державою.

Віце-прем'єр-міністр Віктор Слаута пояснив, що ще перед сівбою держава наперед закуповуватиме крупу, аби, як він каже, підтримати вітчизняного виробника та збільшити посівні площі під цю культуру.

Експерт консалтингової компанії ААА Сергій Наливка сказав в інтерв'ю Бі-Бі-Сі, що за останні десять років посіви під гречку скоротилися майже втричі.

В Україні почали вирощувати більш рентабельні культури, такі як соняшник та ріпак. А тому, за словами експерта, гречки вирощуєтсья менше, ніж треба для споживання.

Image caption Українська гречка - дороге задоволення

Утім віце-прем'єр Віктор Слаута каже, що цього року врожай крупи очікується на рівні 180 тисяч тон, що повністю відповідає потребам внутрішнього ринку.

На думку урядовця, стрибок цін спровокований змовою на ринку. Він закликав Антимонопольний комітет та Державну інспекцію з контролю за цінами розслідувати цю справу.

Заступник міністра агрополітики Євген Лавров каже, що спекулянти скористалися також браком гречки на російському ринку, що і призвело до цінового трибка.

Гречка: назад в СРСР

На початку 2010-го року гречку в Україні можна було купити по 4 гривні за кілограм. У лютому ціна на неї зросла до 8 гривень. Зараз гречку продають по 14-16 гривень, подекуди навіть трапляєтсья по 20 гривень за кілограм.

Із доступного та народного харчу гречка потроху перетворюється на делікатес, як це було в Радянському Союзі. Тоді її було важко "дістати". Якщо в когось на святковий стіл подавали гречку з котлетами - це було майже як червона ікра.

Image caption Гречка стрімко зникла з полиць українських магазинів

Віддавна гречка вважається традиційним харчем для українців. Вона дієтична, поживна і донедавна була однією із найдоступніших круп.

Хоча у багатьох країнах гречка - рідкісний та дорогий продукт, наприклад, у Західній Європі, де немає такої культури її споживання, як у Східній.

Китай усіх нагодує! Гречкою

Окрім України та Росії, які традиційно вирощують гречку, одним із найбільших її виробників у світі є Китай.

Припускають, що у зв'язку з нинішнім ажіотажем, невдовзі українці їстимуть китайську гречку, бо вона буде дешевшою за свою.