Дорога до Януковича - дорога для УЄФА?

Укравтодор повідомив, що трасу до Конча-Заспи, де мешкають більшість українських політиків, та дорогу до Межигір'я, де розташована резиденція президента Януковича, ремонтували на вимогу УЄФА.

Про це сказано у відповіді відомства на запит віце-спікера Верховної Ради бютівця Миколи Томенка. Текст повідомлення є на сайті парламенту.

"Багаторічна проблема транспортного сполучення на підходах до столиці потребує невідкладного розв'язання напередодні проведення в Україні Євро-2012. Відповідні застереження із цього питання були висловлені в процесі підготовки України до Євро-2012 міжнародними установами і, зокрема, УЄФА", - йдеться у листі Укравтодору.

Зараз ремонтні роботи йдуть на головних трасах, що сполучають міста-господарі чемпіонату: Київ - Чоп, Київ - Одеса, Київ - Ковель - Ягодин, Київ - Харків - Довжанський.

"А на дорозі Київ - Обухів (веде до Конча-Заспи - Бі-Бі-Сі) та Київ - Вишгород - Десна (на Межигір'я - Бі-Бі-Сі) через постійні недоремонти значно погіршилась аварійно-небезпечна ситуація, яку потрібно ліквідувати до початку Євро-2012", - кажуть у Автодорі.

Дорога хоч котись! До Януковича, Азарова, Клюєва...

Впродовж літа в Києві найпомітніше ремонтували дороги, якими їздить додому Віктор Янукович.

Ще на під'їздах до Вишгородської траси, новий асфальт поклали на вулиці Богатирській, що на Оболоні.

Загалом на ремонт 16 кілометрів автошляху у напрямку президентської резиденції витратили 50 мільйонів гривень. Це трохи менше, ніж виділили на ремонт усіх київських доріг.

Новий асфальт поклали і на дорозі, по якій їздить прем'єр Микола Азаров. Це - траса на Кончу-Заспу, де живе багато інших українських політиків.

Хоча, за словами водіїв, ця дорога і до ремонту була однією з найкращих у Києві.

Кияни кажуть, що дороги, якими їздять чиновники, робилися надзвичайно швидко, навіть у сорокаградусну серпневу спеку, щоб встигнути до Дня Незалежності.

Image caption Такими дорогами українські політики не їздять

Днями журналісти випадково стали свідками того, як віце-прем'єр Борис Колєсніков на засіданні уряду дорікав першому віце-прем'єру Андрію Клюєву за те, що він поклав новий асфальт тільки до повороту до свого маєтку.

Решта чотири кілометри траси до самого Обухова залишилися старими.