Коханки чилійських шахтарів проти дружин

Британський часопис Daily Telegraph розповідає про драматичну ситуацію з родинами шахтарів у Чилі, які опинилися заваленими у шахті.

Image caption Завалених гірників наразі не хочуть стресувати новинами про коханок

Уряд оголосив матеріальну допомогу сім’ям шахтарів, але тут сталося непередбачуване. З 33 дружин принаймні 5 довідалися про існування коханок чоловіків, які також претендують на компенсацію уряду.

Один із завалених шахтарів опинився в ситуації, коли на поверхні за його компенсацію змагаються 4 жінки, які твердять, що є його партнерками. Власті розглядають можливість узяти з завалених гірників особисті розпорядження, кому надавати матеріальну допомогу.

Image caption Деякі дружини побачили коханок своїх чоловіків за портретами біля запалених свічок

Мова йде не лише про матеріальну допомогу в даний момент, але й про компенсацію працівникам від власників компанії, яка може сягати десятків тисяч доларів на родину.

Багато гірників мали дітей поза шлюбом, і їхні матері прийшли по відшкодування на рівні з дружинами. При цьому про існування легітимних дружин не здогадувалися і деякі коханки, які вперше зіткнулися з суперницями, про яких не знали.

Деякі коханки непомітно зникли, коли довідалися про легітимних дружин, щоб не чинити ще більше стресу коханим чоловікам. Проте деякі вдалися до скандалів. В одного гірника виявилася дружина, з якою він не розлучився формально, партнерка, з якою він проживав до моменту аварії, і мати дитини, яка народилася від нього кілька років тому.

Психологи, які працюють з гірниками, намагаються не стресувати завалених чоловіків, яким і так важко психологічно.

Новини на цю ж тему