Вбивство депутата перед стартом кампанії

Партія "Єдиний центр" просить Генерального прокурора Олександра Медведика особисто проконтролювати розслідування вбивства члена тієї партії у Львівській області.

Image caption ЦВК оголосила, що виборча кампанія починається 11 вересня

У четвер у селі Зимна Вода Пустомітивського району був знайдений убитим Ярослав Федина, депутат районної ради та член фракції "Наша України".

55-річний Ярослав Федина, який був головним лікарем місцевої лікарні, мав балотуватися до Львівської обласної ради від партії "Єдиний центр" на місцевих виборах 31 жовтня.

Тіло депутата знайшли на подвір’ї його будинку із зав’язаними скотчем руками, ногами та заклеєним обличчям.

Однопартійці загиблого у своїй заяві зазначають, що не мають підстав пов’язувати його смерть із його політичною діяльністю, але не виключають цього.

Через тиждень, 11-го вересня, стартує виборча кампанія на місцевих виборах. Про це у п’ятницю оголосили в ЦВК.

31 жовтня обиратимуть депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів, окрім Київського міського голови, депутатів Київської міської ради та Тернопільської обласної ради.

Голосування відбуватиметься за новим законом, який гостро критикує опозиція. Зокрема, він забороняє участь у виборах політичним блокам, залишаючи її лише для партій.