Підготовку до зимової Олімпіади 2022 розпочато?

Українські ЗМІ повідомляють про обшуки на території прикарпатського курорту “Буковель”, а також про арешт земельних ділянок у селі Паляниця, де розташований цей гірськолижний курорт.

Генеральний директор туристичного комплексу Олександр Шевченко повідомив, що правоохоронці цікавилися “великим переліком документів щодо землевідведень на землі, де розташовано туркомплекс.”

Крім того, за інформацією із Держкомзему, цими вихідними було затримано начальника управління Державного комітету із земельних ресурсів у Івано-Франківській області Юрія Добровольського.

Раніше пан Добровольський входив до керівництва комплексу “Буковель”, а також був помічником депутата від БЮТ Дмитра Шлемка.

Image caption Президент Янукович вважає, що на гірськолижному курорті Буковель створені достойні умови для олімпійських змагань

Водночас, за інформацією голови Івано-Франківської облдержадімінстрації Михайла Вишиванюка, наприкінці вересня – на початку жовтня область має відвідати президент Віктор Янукович, який візьме участь у нараді з питань розвитку туризму у Карпатському регіоні.

Губернатор Івано-Франківщини також повідомив, що область включена у національну програму з підготовки до зимових Олімпійських ігор у 2022 році.

У травні цього року під час засідання Ради регіонів у Львові президент Віктор Янукович запропонував провести зимові олімпійські ігри 2022 року на Буковині, що є історичною назвою Чернівецької області, але згодом почав говорити про Буковель, що знаходиться на Івано-Франківщині, де, за словами президента, “створені добрі умови для проведення змагань.”

Пізніше заступниця голови президентської адміністрації Ганна Герман уточнила, що президент мав на увазі саме Буковель, а не Буковину, але, на думку пані Герман, у словах президента не варто вбачати помилку, бо Буковель, хоч і знаходиться на території Івано-Франківської області, але межує із Чернівецькою областю, тобто, із Буковиною.