Нова "Східна" політика України

Після одноденного візиту у Брюссель президент Янукович відновив співпрацю з партнерами України на сході.

Сьогодні до України з дводенним офіційним візитом прибуде Президент Республіки Казахстан Нурсултан Назарбаєв.

Зранку запланована зустріч Віктора Януковича і Нурсултана Назарбаєва у вузькому колі, після якої відбудуться українсько-казахські переговори і підписання документів.

У другий день офіційного візиту, 15 вересня, запланована зустріч Президентів України та Казахстану з представниками українських та казахських ділових кіл.

8 вересня віце-прем’єр-міністр України Андрій Клюєв за результатами Дев’ятого засідання Спільної міждержавної українсько-казахстанської комісії з економічної співпраці повідомив, що під час офіційного візиту Президента Казахстану до України планується підписання двосторонніх угод щодо співпраці у сфері освоєння космосу, освіті й науці.

Партія Регіонів за дружбу з Китаєм

Прем’єр-міністр України, голова Партії регіонів Микола Азаров запропонував Комуністичній партії Китаю підписати Меморандум про співробітництво між ПР та КПК.

Як повідомили у Департаменті інформації та масових комунікацій Секретаріату Кабінету міністрів, таку пропозицію Микола Азаров зробив учора у Києві під час зустрічі з китайською делегацією на чолі з членом політбюро Центрального комітету Комуністичної партії Китаю, секретарем комітету КПК провінції Гуандун Ван Яном.

Микола Азаров підкреслив, що українсько-китайські відносини значно активізувалися після державного візиту Президента України Віктора Януковича до Китаю.

За його словами, поглиблення міжпартійних зв’язків правлячих партій в цьому контексті дозволить значно активізувати двостороннє співробітництво.

Досі Партія регіонів не була помічена у співпраці з комуністичними партіями світу, які виступають проти влади партій великого капіталу.

Новини на цю ж тему