Син Кім Чен Іра став генералом

Згідно з повідомленнями державних медіа Північної Кореї, син лідера Кім Чен Іра Кім Чен Ун отримав звання генерала.

Image caption Делегати поспішають на конференцію у Пхеньяні

Вони також твердять, що Кім Чен Іра переобрали керівником партії на початку важливої партійної зустрічі.

Найбільша конференція керівної партії за майже три десятиліття відбувається на тлі чуток, що Кім Чен Ір хоче оголосити наймолодшого сина своїм наступником.

Оголошення про отримання звання генерала є першою згадкою державних медіа про Кім Чен Уна. Наразі навіть невідомо, скільки йому точно років.

Вважають, що Кім Чен Ір є серйозно хворим, і що він регулярно їздить лікуватись в Китай, хоча наразі ні Пекін, ні Пхеньян офіційно не коментували чутки про стан здоров'я північно-корейського провідника.

Комуністична династія

Кореспонденти кажуть, що якщо його син отримає чільну партійну посаду, як цього очікують, то це стане важливим сигналом, що керівництво Північної Кореї залишається в руках однієї родини.

Сестра Кім Чен Іра також отримала звання генерала, що також може бути ознакою частини плану можливої передачі керівництва.

Офіційний представник Сполучених Штатів каже, що наразі надто рано говорити про те, що відбувається всередині північно-корейської верхівки.

Image caption Про Кім Чен Уна дуже мало відомо

Чи додадуть ще один портрет?

Остаточним підтвердженням передачі влади в країні стане поява портрета молодого чоловіка Кім Чен Уна поряд з портретами діда Кім Ір Сена та батька Кім Чен Іра в кожній домівці та кожній державній установі. Хоча наразі невідомо, чи це станеться.

Згідно з повідомленнями з Південної Кореї, військові номінували Кім Чен Уна своїм делегатом на з'їзд партії.

Наразі дуже мало відомо про наймолодшого сина Кім Чен Іра. Вважають, що він навчався у Швейцарії, любить баскетбол і є найхаризматичнішим серед трьох офіційних синів Кім Чен Іра.

Аналітики твердять, що керівництво країною буде надзвичайно важким заданням для молодого чоловіка, в якого дуже мало досвіду.

Північна Корея залишається ізольованою країною, а її люди страждають від недоїдання.

Кім Чен Ір є лідером КНДР з 1994 року після того, як помер його батько Кім Ір Сен.

Новини на цю ж тему