Напад на британських дипломатів у Ємені

На місці події у Ємені
Image caption В результаті нападу на автоколону британський дипломат отримав легкі поранення

Бойовики у Ємені здійснили постріл з гранатомета у автоколону британського посольства. Внаслідок цього одного з британських дипломатів було поранено уламками.

Міністр закордонних справ Великої Британії Вільям Гейґ заявив, що співробітникам британської амбасади у Ємені було наказано не залишати приміщення.

Цей напад стався шістьма тижнями по тому, як бомбувальник-самогубця намагався здійснити напад на британського посла у Ємені.

В іншому випадку у тій країні, охоронець застрелив французького фахівця, який працював на західну нафтодобувну компанію у Ємені.

Поки що ніхто не взяв на себе відповідальність за ці напади, проте в минулому подібні атаки неодноразово організовували ісламістські бойовики, пов’язані з "Аль-Кайдою".

Впродовж кількох десятиріч Ємен страждає від нестабільності, значна частина його населення живе за межею бідності. Більше 40% єменців отримують менш, ніж два долари на день.

Експерти кажуть, що радикальні ісламістські групи в цій країни постійно поповнюються новими членами - у тому числі через велику кількість безробітних молодих людей.