Тимошенко: СБУ замовила мій арешт

Лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко заявляє про політичне переслідування її особисто та членів її команди з боку Служби безпеки України.

Як повідомляє її сайт, пані Тимошенко заявила про це в інтерв’ю німецькому виданню Frankfurter Allgemeine:

"СБУ отримала завдання до квітня 2011 року кинути мене до в’язниці… Мене постійно переслідує невідоме авто. Його номер офіційно не зареєстрований. Я переконана, що наші розмови по мобільному також прослуховуються". Юлія Тимошенко також підкреслила, що команді Віктора Януковича не вдасться її залякати:

"Я можу боротись зі своїм страхом. Я залишусь в країні і нікуди не втечу, - запевнила вона. - Я – православна, моя родина - також православні. Я вірю в Бога, я вірю в мою країну і я вірю, що ми здатні щось змінити". Водночас Юлія Тимошенко повідомила про "політичні репресії", які влада Януковича чинить відносно членів її команди: "Лише в Криму проти членів нашої партії відкрито понад 15 справ, в Луганській області – 17. Крім того, на мерів, які опираються, тиснуть, щоб вони вступили до Партії регіонів. В Кам’янці-Подільському мера змусили вийти з нашої партії. Йому сказали: якщо ти вийдеш з партії, ми залишимо тебе в спокої. Він так і зробив, але все ж таки висунув свою кандидатуру на виборах, і одразу проти нього відкрили справу". Юлія Тимошенко нагадала також про справи колишнього голови митниці Анатолія Макаренка та колишнього заступника голови НАК "Нафтогаз України" Ігоря Діденка, які досі знаходяться під вартою: "Це – удар по нашій партії. Обидва затриманих… належать до нашої команди. Обидва вже сто днів знаходяться у в’язниці – і це пряме порушення закону".

Нещодавно звіт Парламентської Асамблеї Ради Європи оприлюднив критику дій керівництва Служби Безпеки України, і один із керівників президентської адміністрації Ганна Герман заявила, що влада зробить необхідні висновки.

Керівника СБУ Валерія Хорошковського також звинувачували у конфлікті інтересів, оскільки він, окрім високої державної посади, має бізнес-інтереси у медіа-холдингу та близький до великого газового бізнесу в Україні.

Новини на цю ж тему