"Половина перевізників працюють у тіні"

Урядова комісія на чолі з віце-прем'єр-міністром Андрієм Клюєвим з'ясовує причини наймасштабнішої транспортної катастрофи в українській історії, внаслідок якої 12 жовтня загинули 43 пасажири автобуса, що був збитий локомотивом на залізничному переїзді.

Image caption Віктор Гербеда каже, що причини ДТП встановить слідство

Згідно з повідомленнями з місця трагедії, ДТП сталося через помилку водія, який проігнорував попередження про близькість поїзда.

Віктор Гербеда, керівник Всеукраїнської незалежної профспілки працівників транспорту, сказав Бі-Бі-Сі, що понад половина транспортних засобів в Україні, які обслуговують міжміські та міжобласні маршрути, працюють у правовій "сірій зоні", використовуючи законодавчі лазівки.

"Більше половини транспорту маршрутного - на міжобласному, приміському сполученні - працює, фактично, в тіні. 60%, а то й більше цих перевізників працюють у тіні, - зазначив пан Гербеда. - Як це виглядає практично? З одного боку, в них є офіційно ліцензії на перевезення, але вони здійснюють перевезення на замовлення, спеціальні. Є дірки в законі, які дозволяють здійснювати перевезення, не проходячи медогляду водія, не оглядаючи транспортний засіб механіком кожного дня та інше. Водії можуть працювати наднормово, втомлені, можуть і засинати за кермом - багато факторів на це може впливати."

Окремо керівник профспілки транспортників зупинився на незадовільному стані українських доріг як факторові, що збільшує аварійність, і вказав на приклади корупції при проведенні конкурсів на перевізні ліцензії.

Віктор Гербеда висловив думку, що українська держава не створила ефективного механізму підвищення безпеки на дорогах: немає законодавчого регулювання і дієвої системи контролю над виконанням уже впровадженого законодавства. "Всі їздять, хто як хоче. Маючи відповідні - вибачте, всі це розуміють - "криші", прокурорські, міліцейські, інші, їх ніхто не чіпає, ніхто нічого не може їм вдіяти," - сказав Віктор Гербеда.

Профспілкар вважає, що для поліпшення ситуації на дорогах України потрібні чіткі правила гри, інвестиції в інфраструктуру транспорту і скоординовані дії центральної та місцевої влади.