Потерпілих У ДТП лікують у Дніпропетровську

За повідомленнями з Дніпропетровська, всіх десятьох потерпілих, які пережили аварію в Марганці, доправлено до лікарні в обласному центрі.

Image caption Постраждалі в реанімації. Стан однієї жінки - дуже важкий.

Стан постраждалих, яких лікують в обласній клінічній лікарні імені Мечникова, - стабільно важкий, за словами голови Дніпропетровської облдержадміністрації Юрія Вілкула.

У середу в Україні оголошено день трауру за загиблими. За деякими підрахунками, за кількістю жертв ця аварія стала найбільшою автокатастрофою в незалежній Україні. В цей день приспущено державні прапори, скасовують розважальні заходи, внесено зміни до телепрограми.

В Україні почалася дискусія щодо перевізників та регуляції їхньої роботи. Висловлюються заклики до ужорсточення контролю за роботою приватних компаній.

Президент Європейської Ради Герман ван Ромпей висловив співчуття президенту Вікторові Януковичу у зв'язку з загибеллю людей. "Мене засмутила новина про жахливу транспортну катастрофу, в якій було втрачено стільки життів", - говориться у його зверненні на сайті Європейської Ради.

Аварія сталася у вівторок уранці, коли пасажирський автобус "Еталон" виїхав на колію перед локомотивом. За попередніми даними, трагедія сталася на переїзді, де світлофори та звукова сигналізація була в робочому стані.

За попередніми свідченнями потерпілих, водій виїхав на колію свідомо.

Image caption Аварія на Дніпропетровщині стала однією з провідних новин світу у вівторок.

В аварії загинуло 43 людини, включно з трьома дітьми і самим водієм. Міністерство надзвичайних ситуацій повідомляє, що в мікроавтобусі їхало 52 людини, окрім водія. ДАІ повідомляє, що водій, 1954 року народження, мав 20 років стажу водіння пасажирського автотранспорту.

Головне управління Міністерства надзвичайних ситуацій на Дніпропетровщині повідомило агенції новин, що чотирьох загиблих досі не опізнано.

"Укрзалізниця" тим часом видала заяву, в якій повідомила, що технічних застережень до стану рейок та електровоза, який потрапив в аварію, не було.

За словами "Укрзалізниці", за 500 метрів до переїзду машиніст потягу побачив автобус, який зупинився неподалік від переїзду. Машиніст подав сигнал, але автобус почав рухатися в бік рейок. Було застосоване екстрене гальмування, але зіткнення уникнути не вдалося, твердить "Укрзалізниця".