ФФУ: Підкуп Україною УЄФА - нісенітниця

Лого

Федерація футболу України назвала нісенітницею звинувачення кіпрського чиновника, які оприлюднила німецька газета Sueddeutsche Zeitung, в тому, що Україна й Польща, нібито, шляхом підкупу отримали право на проведення Євро-2012.

Речник ФФУ Сергій Васильєв у коментарі Бі-Бі-Сі назвав звинувачення цілковитою нісенітницею і сказав, що коментувати їх "недоречно".

Речник віце-прем’єра Бориса Колеснікова, який опікується підготовкою України до Євро-2012, сказав Бі-Бі-Сі, що пан Колесніков назвав "безпідставними будь-які повідомлення, що ставлять під сумнів перемогу України і Польщі у Кардіфі".

Коментуючи звинувачення, речник Юрій Громницький назвав черговим доказом безпідставності звинувачень те, що впродовж трьох років "чиновники УЄФА не давали Україні жодних поблажок".

Раніше міністр спорту Польщі Адам Ґєрш назвав заяви про підкуп "нісенітницею" і "наклепом, який не заслуговує на жодні коментарі".

Генеральний секретар УЄФА Джанні Інфантіно, якого цитує німецька газета, сказав, що вперше чує про подібні звинувачення і взагалі не знає, хто такий Спірос Марангос. Втім, він додав, що якщо у когось є якісь питання, двері УЄФА відкриті, і організація їх розгляне.

Німецьке видання Sueddeutsche Zeitung повідомило у суботу, що член правління футбольної асоціації Кіпру Спірос Марангос обіцяв оприлюднити докази того, що представники України та Польщі підкупили членів УЄФА, аби ті надали можливість провести ЄВРО-2012 саме в тих країнах.

Ці звинувачення з’явилися після повідомлень про те, що Іспанію, Португалію і Катар розслідують у зв’язку зі звинуваченнями у змові у процесі голосування за визначення місця проведення Чемпіонату світу 2018 і 2022 рр.

Це розслідування проводиться в рамках ширших звинувачень у порушенні правил ФІФА на присудження заявок на проведення футбольних змагань.

Новини на цю ж тему