Постріли між КНДР і Південною Кореєю

Північнокорейські вояки відкрили вогонь по прикордонному підрозділу Південної Кореї, повідомили регіональні інформаційні агентства.

Image caption Південнокорейське телебачення повідомило про факт стрілянини, але урядовці в Сеулі не коментують

Стрілянина спалахнула поблизу містечка Хвачхон, що за 90 км від південнокорейської столиці Сеула.

Південнокорейські джерела повідомили, що військовий пост на території країни двічі обстріляли з території Північної Кореї. У відповідь південнокорейські вояки також кілька разів вистрілили в бік Північної Кореї.

Південнокорейські офіційні джерела кажуть, що поки незрозуміло, чи це була навмисна провокація, чи постріли здійснено випадково.

Кордон між КНДР і Південною Кореєю є найбільш укріпленим у світі, а по обидва боки демілітаризованої зони розміщено тисячі вояків.

Досі інциденти і сутички між двома країнами ставалися переважно на морі, тож перестрілка на суші є першим подібним протистоянням від 2006 року.

Військові сили Південної Кореї приведено в стан підвищеної боєготовности, бо в столиці Сеулі невдовзі відбудеться саміт лідерів Групи 20 найбільших економік світу.

Речник об'єднаних начальників штабів Південної Кореї заявив, що внаслідок стрілянини ніхто не постраждав.

Як повідомив кореспондент Бі-Бі-Сі в Сеулі Джон Садворт, скидається на те, що це був невеликий інцидент, який не завдав великої шкоди ситуації на півострові.

Новини на цю ж тему