У Греції знайшли 4 вибухові посилки

Image caption Поліція у Афінах здійснила контрольований вибух пакунків

Грецька поліція повідомила, що одна із чотирьох поштових посилок з вибухівкою, які були знайдені у Афінах, аадресувалася президентові Франції Ніколя Саркозі.

Пакунок, заадресований посольству Мексики в Афінах, вибухнув у приміщенні приватної компанії із поштових перевезень.

При цьому постраждав один працівник. Решта посилок з вибухівкою були адресовані посольствам Бельгії та Голландії.

Поліція заарештувала двох громадян у віці 22 і 24 років.

Греція пережила низку нападів проти уряду і зокрема поліції, які пов'язують із ліворадикальними організаціями. Правоохоронці твердять, що останній випадок не пов'язаний із діяльністю ісламістських груп Аль-Кайди.

Вибухова пошта

Перший пакунок вибухнув, коли працівниця пошти вирішила, що посилка є підозрілою і випустила її з рук. Посилку, заадресовану посольству Бельгії, виявили у приміщенні іншої поштової компанії і поліція здійснила контрольний вибух.

Поліція затримала на автобусній зупинці двох чоловіків у перуках, у яких виявили куленепробивні жилети та пістолети. Після цього було виявлено ще дві вибухові посилки.

Одного із нападників підозрюють у приналежності до групи анархістів "Вогняна змова", якій приписують низку бомбових нападів та підпалів.

У червні цього року у надсиланні пакунка з вибухівкою, від якої загинув помічник грецького міністра по боротьбі з тероризмом, було звинувачених лівих екстремістів.

Новини на цю ж тему