Нові бомбові замахи у Афінах

У російському та швейцарському посольствах у Греції вибухнули поштові посилки. Підозрілі пакунки з вибухівкою були знешкоджені також у болгарському та чилійському посольствах в Афінах.

Цього разу ніхто не постраждав. Тоді як напередодні було знайдено чотири вибухових посилки і одна людина постраждала.

Як повідомляє кореспондент Бі-Бі-Сі в Афінах Малкольм Брабант, поліція підозрює у скоєнні злочину ліворадикальну грецьку організацію, яка прагне розпочати соціалістичну революції в умовах економічної кризи.

Як повідомив речник грецької поліції, посилка у швейцарському посольстві загорілася після розкриття упаковки.

Працівники болгарського посольства викликали поліцію, коли знайшли підозрілий пакунок. Військові експерти здійснили контрольований вибух.

Посилки з вибухівкою до німецького і чилійського посольства були перехоплені поліцією ще в дорозі в автомобілі та офісі поштової компанії.

Вибухова пошта

Image caption Поліція у Афінах здійснила контрольований вибух пакунків

Напередодні грецька поліція повідомила, що одна із чотирьох поштових посилок з вибухівкою, які були знайдені в Афінах, адресувалася президентові Франції Ніколя Саркозі.

Пакунок, адресований посольству Мексики в Афінах, вибухнув у приміщенні приватної компанії із поштових перевезень.

При цьому постраждав один працівник. Решта посилок з вибухівкою були адресовані посольствам Бельгії та Голландії.

Поліція заарештувала двох громадян у віці 22 і 24 років.

Греція пережила низку нападів проти уряду і зокрема поліції, які пов'язують із ліворадикальними організаціями. Правоохоронці твердять, що останній випадок не пов'язаний із діяльністю ісламістських груп на кшталт Аль-Кайди.

Одного із нападників підозрюють у приналежності до групи анархістів, якій приписують низку бомбових нападів та підпалів.

Новини на цю ж тему