На пілота F1 напали озброєні люди

Дженсон Баттон
Image caption Дженсон Баттон

Чемпіон автоперегонів "Формула 1" Дженсон Баттон похвалив швидкі дії свого водія-поліцейського після того, як озброєні люди здійснили спробу напасти на нього у бразильському місті Сан-Паулу.

Пан Баттон назвав його "легендою" після того, як йому вдалось за кермом авта, в якому був пілот "Формули 1", втекти вулицями містами від шести озброєних людей.

Сам Баттон, його батько, менеджер та тренер врятувались неушкодженими. Вони поверталися з кваліфікації перед заїздом на Гран-прі у Бразилії.

Як повідомив спортивний коментатор Бі-Бі-Сі Дейвід Крофт, Дженсон Баттон, минулорічний чемпіон "Формули 1", сказав, що сам першим побачив чоловіків з автоматами в руках. Він сказав водієві, і той, не вагаючись, утік з місця події.

Баттон, що перебував у броньованому спеціальному авті, який надала компанія McLaren, повертався у суботу в готель разом з батьком Джоном, менеджером Річардом Ґоддардом та тренером Майком Коліє.

Як розповідає пан Ґоддард, він не одразу помітив зброю в руках чоловіків, які несподівано вийшли з багатоповерхового будинку. Він каже, що все відбувалось миттєво, і не було часу на роздуми.

"Ви чуєте, що такі речі відбуваються в Сан-Паулу, але якщо це не траплялося з вами, то ви про це не думаєте. Втім, якщо це сталось з вами, тоді ви розумієте, наскільки це серйозно", - сказав пан Ґоддард.

На щастя, додав він, з ними був водій-поліцейський, який миттєво зреагував і зміг вивести їх з місця події.

Речник компанії McLaren сказав, що власті Сан-Паулу одразу зміцнили заходи безпеки для Дженсона Баттона та інших членів команди.

Три роки тому членам команди Тойота "Формули 1" також вдалось уникнути схожого нападу.