Профспілки критикують проект Трудового кодексу

Протест проти ухвалення Трудового кодексу (архів)
Image caption Критики кажуть, що проект Трудового кодексу передбачає "необмежений" робочий тиждень

Представники профспілок критикують проект Трудового кодексу, який наступного тижня планують розглянути у Верховній Раді. У першому читанні проект Трудового кодексу, підготовлений депутатами Партії регіонів, парламент ухвалив у травні 2008 року.

Наразі в Україні досі діє кодекс законів про працю, ухвалений майже 40 років тому. Тим часом реалії ринку праці з того часу сильно змінилися, і як працедавці, так і профспілки погоджуються, що новий кодекс, який унормовує стосунки у трикутнику "найманий працівник – роботодавець – держава", вкрай потрібен.

Українські видання цитують співавтора законопроекту регіонала Василя Хару, який каже, що в його основі лежить "компроміс між інтересами роботодавців та робітників".

Водночас профспілки критикують проект Трудового кодексу. Керівник профспілки "Народна солідарність" Олексій Кляшторний сказав у програмі "Ранок з Бі-Бі-Сі", що вірогідність того, що цей проект схвалять,"є досить високою".

На думку пана Кляшторного, в проекті Трудового кодексу "є досить багато речей, які суперечать тому, як у цивілізованій країні мають бути унормовані питання трудового права. Це стосується, скажімо, максимальної тривалості роботи, тобто, робочого дня протягом доби. Також тривалості робочого тижня в цілому".

Робочий тиждень 56 годин?

Пан Кляшторний каже, що у разі ухвалення нинішнього проекту Трудового кодексу де-факто встановиться "практично необмежена триваліть робочого дня і тижня":

"Ще з 1919 року, скажімо, в країнах Західної Європи категорично заборонено, щоб робочий тиждень становив понад 56 годин. А в цьому проекті Трудового кодексу зберігається можливість така, що робочий тиждень може становити і 48, і навіть більше годин. І, власне, цієї абсолютної кінцевої межі просто не існує".

Керівник профспілки також критикує питання матеріальної відповідальності працівників, визначене у проекті Трудового кодексу, або ж штрафів і відрахувань із заробітної плати.

За його словами, "за теперішнім Кодексом законів про працю, лише працівники, які працюють на обмеженому колі посад, несуть повну матеріальну відповідальність. А переважна більшість – тільки в межах однієї місячної заробітної плати. І, власне, проект нового Трудового кодексу передбачає, що з будь-яким працівником може бути укладений договір про його повну матеріальну відповідальність. До чого це приведе на практиці? До того, що на людей можуть накладатися штрафи фантастичного розміру. В розмірі мільйонів гривень або євро. І тоді складеться фактично ситуація рабства".

Ситуація для профспілок "погіршиться"

Пан Кляшторний каже, що ситуація профспілок з новим Трудовим кодексом "погіршиться тому, що в проекті відсутні гарантії особливого становища первинних профспілкових організацій на рівні підприємств, які є зараз. Мене здивувала позиція наших колег, фахівців Федерації профспілок України, які вважали, що досить того, що ці гарантії зберігаються в Законі про профспілки. Насправді, саме первинні профспілкові організації можуть за короткий час, роки за 2-3, позбутись цих можливостей, які вони мають на підприємстві".