Турчинова допитали у справі Луценка

Олександр Турчинов після допиту
Image caption Олександр Турчинов після одного з перших допитів у ГПУ

У четвер Олександр Турчинов провів на допиті у Генпрокуратурі три години. По закінченні допиту він розповів журналістам, що його викликали як свідка у справі екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка.

Слідчі взяли у нього зразки підпису та почерку.

Колишній віце-прем'єр-міністр в уряді Юлії Тимошенко, перший заступник голови партії "Батьківщина", Олександр Турчинов повідомив, що його допитували через візування документів МВС, які, за версією Генпрокуратури, підтверджують розтрату державних коштів Юрієм Луценком.

"Я так і не зрозумів, які питання до мене. Мова йшла про мою візу на листі якогось чиновника міністерства внутрішніх справ. Я півдня провів у Генеральній прокуратурі, відповідаючи на питання щодо візи моєї на листі міністерству внутрішніх справ щодо якогось працівника МВС".

Пан Турчинов запевнив, що готовий відповідати за всі свої рішення та підписи, і припустив, що з наближенням чергових виборів дедалі більше представників опозиції викликатиметься до силових органів.

Кримінальну праву проти Юрія Луценка було порушено 5 листопада. Йому інкримінують розтрату державного майна через зловживання службовим становищем.

Для Олександра Турчинова це вже п'ятий візит до Генпрокуратури.

Раніше його кілька разів допитували у справі розмитнення газу РосУкрЕнерго.