МВС розслідуватиме бійку після телешоу

Телевізійне політичне шоу Шустер live
Image caption Телевізійне політичне шоу "Шустер live": на камери сутички словесні, поза кадром - не тільки...

Міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов призначив службову перевірку щодо інциденту між радником міністра внутрішніх справ Костянтином Стогнієм та колишнім міністром Юрієм Луценком.

Відоме в Україні телешоу у п'ятницю закінчилося бійкою між колишнім міністром внутрішніх справ, нинішнім радником міністра і депутатом.

Речник української міліції Дмитро Андрєєв підтвердив, що радник міністра внутрішніх справ Костянтин Стогній ударив в обличчя колишнього міністра внутрішніх справ Юрія Луценка.

Депутат "Нашої України - Народної самооборони" Юрій Гримчак у свою чергу заявив, що полковник міліції Костянтин Стогній вдарив в обличчя його. Після чого народний депутат "відкинув" радника МВС на капот автомашини.

Луценко заперечує

Юрій Луценко в телеінтерв’ю цими вихідними заперечив повідомлення про те, що він брав участь у бійці з паном Стогнієм і назвав їх "новиною для себе".

"В п'ятницю не було ніякого інциденту зі мною. Я завершив виступ в студії Савіка Шустера, вийшов на вулицю і спокійно спілкувався з іншими людьми. У цей час Стогній, вступивши в перепалку з народним депутатом Гримчаком, не зміг перемогти його інтелектом і накинувся на нього з кулаками", - сказав екс-міністр телеканалу ТВі.

"Я взагалі не вів з ними мову. Ні з Гуцалюком, ні зі Стогнієм. Я стояв буквально біля дверей. Є службова відеокамера, будь-ласка подивіться", - сказав пан Луценко.

Екс-міністр також спростував інформацію про те, що запропонував "оральный контакт із міністром внутрішніх справ".

"Дуелі" після телешоу

За повідомленнями, інцидент ставcя після політичного ток-шоу "Шустер live". За словами речника МВС Дмитра Андрєєва, пан Стогній вдарив пана Луценка після того, як екс-міністр вжив слова "зробити…оральний контакт із міністром внутрішніх справ".

Image caption Проти пана Гримчака було порушено карну справу після сутичок у парламенті

А депутат Юрій Гримчак стверджує, що Костянтин Стогній вдарив його після того, як почув звинувачення щодо незаконного одержання трьох свої останніх звань – від майора до полковника включно.

У суботу вебсайт "Народної самооборони" повідомив, що Юрій Гримчак звернувся до міліції та Генеральної прокуратури із вимогою порушити кримінальну справу щодо головного радника міністра внутрішніх справ Костянтина Стогнія. А у відкритому зверненні до президента України, уряду, Верховної Ради та громадськості депутат звинуватив міліціонера в перекручуванні фактів і закликав звільнити "а заплямування честі офіцера міліції".

Юрій Гримчак декілька місяців тому звинувачував Костянтина Стогнія також у суміщенні роботи журналіста в одному з телепроектів з посадою радника міністра внутрішніх справ. Юрій Гримчак тоді ж надіслав свої запити до Генеральної прокуратури щодо дострокового отримання звань Стогнієм.

Раніше повідомлялось, що депутат Юрій Гримчак побився з депутатом від Партії регіонів на одній з виборчих дільниць міста Ясинувата в Донецькій області.

А 27 квітня в сесійній залі Верховної Ради під час голосування щодо угод про подовження терміну перебування російського Чорноморського флоту Юрій Гримчак був одним з активних учасників дій проти голосування.

Тоді проти нього було порушено кримінальну справу за фактами, як було оголошено Генеральною прокуратурою, незаконного впливу на голову Верховної Ради і народних депутатів. У свою чергу Юрій Гримчак заявляв про побиття у залі, організовані його політичними опонентами.

Image caption Луценко вже бився у Шустера

Юрій Луценко вже фігурував у сутичці поза лаштунками студії "Шустер live". Це було у грудні минулого року.

Тоді депутат від Партії регіонів Нестор Шуфрич вдарив в обличчя тоді ще міністра внутрішніх справ Юрія Луценка. Сталось це після сварки в прямому ефірі.

В травні того ж року стався ще один гучний інцидент з німецькими поліцейськими у аеропорту Франкфурт. Юрію Луценку тоді закидали образливі випади на адресу представників поліції. Читати подробиці

Новини на цю ж тему