Геном какао врятує шоколадну індустрію

Оприлюднення геному какао, за твердженням вчених, передує не лише смачнішій, а й здоровішій шоколадній продукції.

Image caption У деяких регіонах виробникам какао загрожує банкрутство

Говард Яна-Шапіро, дослідник фірми-виробника шоколадної продукції Mars, каже, що без вирощування високопродуктивних дерев какао уже за 50 років сировини для виробництва може забракнути.

Над визначенням геному какао працювала міжнародна група вчених з кількох університетів, а також представники фірм Mars та IBM і міністерство сільського господарства США. У вересні група оголосила завершення роботи над геномом какао.

Доктор Шапіро, якого раніше не без гумору преса називала "біорозмаїтянцем", день оприлюднення геному какао назвав "найвидатнішим у своєму житті". Відбулася ця подія в одній із дослідницьких лабораторій Цюриха.

Іще наприкінці 2007 року вченому стало очевидно, що без серйозного наукового втручання у найближчому майбутньому можуть виникнути серйозні проблеми із постачанням сировини для виробництва шоколадної продукції.

Найбільшим у світі виробником какао є Кот Д'Івуар. Саме у цій країні, розташованій на заході Африки на узбережжі Атлантичного океану, за словами дослідника, компанія Mars останні шістдесят років купує сировину.

"Коли ми почали вивчати природні та екологічні умови вирощування сировини, продуктивність, соціокультурну та економічну ситуацію, то усвідомили, що ситуація в регіоні насправді є кризовою", - каже доктор Шапіро.

На одному гектарі землі какао дерево Theobroma в середньому дає 400 кілограмів какао бобів.

Як отримати більше врожаю із меншої кількості дерев на меншій земельній площі – це мета, якої прагнуть досягти учені.

За твердженням дослідників, через 10 років при щорічному 2% зростанні споживання виробникам шоколаду знадобиться, як кажуть експерти, ще один Кот Д'Івуар.

Рекордні темпи, великі перспективи

Прикметно, що какао, на відміну від рису чи пшениці, геноми яких давно розшифровано, вирощують, як правило, не невеликих територіях фермери-індивідуали. Через те ринок реалізації вирощеної ними продукції менш централізований.

Якщо продуктивність какао дерев, а саме виробництво какао-масла, за яке, власне, фермерам і платять, вдасться збільшити, то позитивні зміни відчують усі 6,5 млн власників дрібних какао-плантацій у різних країнах світу. Так, принаймні, твердять дослідники.

Саме з цих міркувань геном какао дерева Theobroma було визначено у рекордно короткий час. Більше того, це сталося із випередженням запланованого терміну аж на три роки.

Image caption Шоколад із високим вмістом флаванолів - дієтичний і оздоровчий продукт

Відтепер цілком імовірною виглядає перспектива коригування співвідношення певних характеристик какао-бобів відносно недорогим лабораторним обладнанням. А в кожному конкретному регіоні може стати реальністю вирощування продукту із оптимальними для місцевих умов характеристиками.

Дуже скоро це стане швидше нормою, ніж виключенням: здорові жири у какао та високий вміст флаванолів - речовин, які посилюють надходження крові до головного мозку і складають оздоровчу дієту для людей із серцево-судинними захворюваннями.

Шоколад може стати зовсім іншим. Це буде через 10, 15, 20 років. Однак шлях цей дослідники вже почали опановувати.