Суркіс ''здивований'' заявами про Марчело Ліппі

Марчело Ліппі
Image caption Марчело Ліппі твердив, що хоче повернутися до тренерської роботи

Речник Федерації футболу України Сергій Васильєв ані підтвердив, ані заперечив повідомлення про переговори з італійським тренером Марчело Ліппі, якого преса назвала можливим кандидатом на посаду тренера української збірної з футболу.

Повідомлення про те, що Марчело Ліппі пропонують посаду тренера збірної України з’явилося в недільному випуску італійської Gazzetta dello Sport.

Цитуючи президента ФФУ Григорія Суркіса, Сергій Васильєв сказав Бі-Бі-Сі, що пан Суркіс "здивований" повідомленнями в пресі і додав, що "він вміє вести переговори з високоповажними особами конфіденційно".

Речник ФФУ також сказав, що Юрій Калитвинцев, який наразі очолює збірну після відставки Мирослава Маркевича, виконуватиме свої обов’язки щонайменше до кінця цього року.

Цими вихідними міжнародні агентства новин та спортивні видання написали, що до пана Ліппі, який очолював футбольну збірну Італії, коли вона стала чемпіоном світу 2006 року, звернулися з пропозицією очолити збірну України.

Повідомляють, що 62-річний Ліппі може відвідати товариський матч України зі Швейцарією в Женеві 17 листопада. У ФФУ цієї інформації не підтвердили.

Марчело Ліппі не працює тренером після того, як італійська збірна вилетіла з цьогорічного Чемпіонату світу у Південній Африці.

Нещодавно він сказав, що готовий повернутися до тренерської роботи, але заперечив припущення, що він може очолити "Ювентус".

В інтерв'ю наприкінці жовтня Марчело Ліппі визнав, що "припускався помилок", але сказав, що "має намір залишитися у світі футболу".

"Я абсолютно не відчуваю, що для мене все скінчилося. Я повернуся до тренерства, навіть якщо я досі не знаю, де саме," - сказав Марчело Ліппі в інтерв'ю Sky у жовтні.

Українські засоби інформації повідомили, що у Женеві може відбутися зустріч президента ФФУ Григорія Суркіса й Марчело Ліппі.

Новини на цю ж тему