''Ліппі пропонують посаду тренера України''

Марчело Ліппі
Image caption Марчело Ліппі твердив, що хоче повернутися до тренерської роботи

Федерація футболу України наразі не коментує інформацію про переговори з італійським тренером Марчело Ліппі, якого преса назвала можливим кандидатом на посаду тренера української збірної з футболу.

Цими вихідними міжнародні агентства новин та спортивні видання написали, що до пана Ліппі, який очолював футбольну збірну Італії, коли вона стала чемпіоном світу 2006 року, звернулися з пропозицією очолити збірну України.

Таке повідомлення з’явилося в недільному випуску італійської Gazzetta dello Sport.

Повідомляють, що 62-річний Ліппі може відвідати товариський матч України зі Швейцарією в Женеві 17 листопада.

Марчело Ліппі не працює тренером після того, як італійська збірна вилетіла з цьогорічного Чемпіонату світу у Південній Африці.

Нещодавно він сказав, що готовий повернутися до тренерської роботи, але заперечив припущення, що він може очолити "Ювентус".

В інтерв'ю наприкінці жовтня Марчело Ліппі визнав, що "припускався помилок", але сказав, що "має намір залишитися у світі футболу".

"Я абсолютно не відчуваю, що для мене все скінчилося. Я повернуся до тренерства, навіть якщо я досі не знаю, де саме," - сказав Марчело Ліппі в інтерв'ю Sky у жовтні.

Українські засоби інформації повідомили, що у Женеві може відбутися зустріч президента ФФУ Григорія Суркіса й Марчело Ліппі.

Зараз збірну України очолює Юрій Калитвинцев, який замінив Мирона Маркевича після його відставки. Читати про відставку Маркевича

Новини на цю ж тему