Німеччина заявила про загрозу терактів

Заходи безпеки посилено в аеропортах і на вокзалах
Image caption Заходи безпеки посилено в аеропортах і на вокзалах Німеччини

Німеччина посилює безпеку аеропортів і залізничних станцій у зв'язку з "конкретними ознаками" того, що на кінець листопада в країні заплановано терористичні напади.

Міністр внутрішніх справ Німеччини Томас де Мезьєр сказав, що заходи безпеки посилюють після "підказки" з іншої країни, яку не названо.

Міністр каже, що Німеччина отримала інформацію про "сталі зусилля" ісламських екстремістів організувати напади на німецькій території.

Заходи безпеки в Німеччині посилюють на невизначений час, допоки зберігатиметься загроза.

"Є підстави для стурбованості, але не істерії", - заявив пан де Мезьєр на прес-конференції в Берліні.

За словами міністра, Німеччина отримала попередження від "певної країни" по тому, як було перехоплено дві посилки з бомбами, вислані з Ємена до США. Один із тих пакунків транспортували через німецький Кельн, а перехопили і знешкодили лише в Сполученому Королівстві.

Томас де Мезьєр додав, що єменська змова засвідчила "наполегливість терористів і їхню здатність адаптуватися в досягненні завдань".

Німеччина, за словами міністра, не дозволить, аби міжнародний тероризм обмежив її стиль життя чи ліберальну культуру.

Кореспондент Бі-Бі-Сі в Берліні Стівен Еванс каже, що три тижні тому, коли США підвищили рівень терористичної загрози у Європі, Німеччина применшувала ризики власній безпеці.

Деякі з нововведених заходів посиленої безпеки, за словами німецького міністра, будуть помітними, а деякі залишатимуться для громадян таємницею.