Марчело Ліппі таки ''зустрічався'' з Суркісом

Євген Коноплянка й Інлер
Image caption Другий гол забив Євген Копоплянка

Колишній тренер італійської збірної з футболу Марчело Ліппі був присутній на товариському матчі між Україною та Швейцарією в Женеві, який завершився нічиєю (2-2).

Перший тайм завершився з рахунком 1-0 на користь швейцарців після голу Алекса Фрая (40 хв.). Він забив і другий гол у другому таймі (62 хв.).

Олександр Алієв забив гол у відповідь на 48-мій хв., а гол Євгена Коноплянки на 75-тій хв. став останнім у грі, яка завершилася внічию.

Італійська "Gazzetta dello Sport" повідомила у четвер, що Марчелло Ліппі зустрічався у середу з президентом ФФУ Григорієм Суркісом у Женеві, і що йому запропонували очолити збірну України вже у лютому наступного року. За словами кореспондента, від пана Ліппі очікують виведення збірної України до півфіналу Євро-2012.

Газета пише, що подробиці пропозиції невідомі, але пан Ліппі "серйозно обмірковує" пропозицію і дасть відповідь незабаром.

У повідомленні також мовиться про можливість призначення Андрія Шевченка помічником тренера збірної України.

Image caption Алієв і Тимощук борються за м’яч з Інлером

У понеділок у Федерації футболу України не підтвердили повідомлення про те, що кандидатура 62-річного Марчело Ліппі розглядається на посаду тренера української збірної. Читати подробиці

Цитуючи президента ФФУ Григорія Суркіса, речник сказав Бі-Бі-Сі, що пан Суркіс "здивований" повідомленнями в пресі і додав, що "він вміє вести переговори з високоповажними особами конфіденційно".

Водночас у ФФУ категорично не заперечили, що 62-річний Ліппі може готувати збірну України до Євро-2012.

У Федерації футболу твердять, що нинішній тренер Юрій Калитвинцев тренуватиме збірну щонайменше до кінця року.

Під його керівництвом з останніх 5 ігор Україна здобула одну перемогу, 3 нічиї і одну поразку.