Держава продає Міжнародні авіалінії України

Фонд державного майна оголосив, що хоче продати понад 60-відсотковий пакет акцій, що належить державі у найбільшій українській авіакомпанії – Міжнародних авіалініях України.

Спочатку державний пакет акцій буде запропоновано іншим акціонерам компанії, яка є закритим акціонерним товариством. Якщо ж запропонована ними ціна не задовольнить Фонд державного майна, то він може відмовитися від подальшого продажу. Оглядачі ж звертають увагу на те, що у разі, як у МАУ відбудеться зміна власників, то вона припаде саме на період підготовки до чемпіонату Європи з футболу Євро 2012 та розширення головного аеропорту країни у Борисполі.

МАУ: нові власники - нові можливості

Міжнародні авіалінії України є провідною українською авіакомпанією, що за підсумками минулого року вийшла на перше місце серед інших українських компаній за кількістю перевезених пасажирів. У самій компанії кажуть, що вітають наміри уряду продати державний пакет акцій. У повідомленні на сайті МАУ йдеться про те, що зі зміною власників у компанії очікують нових інвестиційних можливостей:

"Цей крок активно обговорювався впродовж кількох років, і ми впевнені, що тепер, коли рішення прийнято, і приватизація відбудеться, для нашої авіакомпанії почнеться нова ера. Залучення приватних інвестицій дозволить бізнесу вийти на більш високий рівень – з’явиться більше можливостей для розвитку, підвищення конкурентоспроможності та ефективності, а також для зростання рівня професіоналізму персоналу".

Незважаючи на те, що в Міжнародних авіалініях України державі належить 61.58% акцій, тобто, вона є найбільшим акціонером, уряд не може одноосібно вирішувати долю цього пакету акцій. Оскільки МАУ є Закритим акціонерним товариством, то згідно з українським законодавством, Фонд державного майна має спочатку запропонувати державний пакет іншим акціонерам компанії.

Голова ФДМУ Олександр Рябченко твердить, що державі було б вигідніше продавати свою частку у МАУ на відкритому конкурсі, де можна було б отримати більше грошей за державний пакет. Проте міноритарні акціонери на це не погодилися, адже їм вигідніше звузити коло претендентів на державну частку акцій. "Було б вигідніше продати пакет на відкритому конкурсі, але вигідно нам, а не їм (міноритарним акціонерам)", – каже голова ФДМУ.

Не менше 250 мільйонів за пакет

Перша спроба продати державний пакет міноритарним акціонерам відбудеться на початку грудня. Пан Рябченко твердить, що у разі, як покупці запропонують менше 250 мільйонів гривень за державний пакет, фонд відмовиться від продажу. Утім, за оцінками оглядачів, 250 мільйонів гривень за більше, ніж контрольний пакет акцій компанії, річний обіг якої навіть за умов кризи становить близько 280 мільйонів доларів, це є досить скромною сумою.

Від самого заснування компанії у 1992 року і до недавнього часу склад її акціонерів залишався незмінним: крім понад 60% пакету, що належав державі, 22.5% володіли Austrian Airlines. Європейському банку реконструкції та розвитку належало 9.9%, ірландській Aer Cap – 6%. Іноземні інвестори довгий час пропонували Україні продати державну частку, проте у Києва були інші плани на злиття МАУ із АероСвітом - другим великим гравцем на українському ринку авіаперевезень.

Проте з весни 2010 року склад акціонерів МАУ почав змінюватися. Спочатку свою частку у компанії продали ірландці, а згодом, після того, як Austrian Airlines були продані німецькій Lufthansa, австрійський пакет також відійшов не публічній компанії Capital Investments. У липні ЄБРР також заявив про початок переговорів щодо продажу своєї частки у МАУ.

ЄВРО-2012 робить МАУ привабливішим

Старший економіст Центру економічний і соціальних досліджень CASE Володимир Дубровський каже, що продаж державної частки у компанії, що стабільно приносить прибутки, саме по собі може бути вигідним з точки зору залучення приватних інвестицій, збільшення прибутків компанії та отримання більших податків до державного бюджету, тим більше зараз, коли в уряду є величезні проблеми із наповненням бюджету:

"По-перше, в бюджеті все дійсно дуже погано, тому приватизувати саме зараз є сенс. По-друге, навіть якщо компанія прибуткова, як показує досвід, коли її приватизують, вона зазвичай починає приносити ще більше прибутків, і, зрештою, вони повертаються у державний бюджет у вигляді податків".

Водночас експерт звертає увагу на те, що ці зміни відбуваються на тлі підготовки України до прийняття Євро 2012, а відтак, не можна виключати, що у придбанні компанії саме зараз може існувати принаймні один дуже зацікавлений інвестор: "Це є досить вірогідна гіпотеза. Тим більше, що напередодні Євро 2012 і у зв’язку із розширенням аеропорту Бориспіль такі об’єкти стають дуже привабливими".