Талісмани ЄВРО-2012 дісталися до Києва

У Києві відбулася урочиста презентація талісманів європейського футбольного чемпіонату, який зустрічатимуть Україна і Польща.

Перед цим двоє футболістів-близнюків у кольорах національних прапорів двох країн побували в гостях у семи міст-господарів ЄВРО-2012. Київ – завершальний пункт їхньої промо-подорожі.

Презентація талісманів в українській столиці стала частиною 15-х традиційних відкритих змагань із спортивних танців "Kyiv Open 2010".

Заступник голови Київської міськадміністрації Анатолій Голубченко, відкриваючи презентацію, сказав, що талісмани є символом єднання України і Польщі.

"Я впевнений, що ці симпатичні хлопці стануть справжніми оберегами для наших країн, а сам турнір відкриє Європі якісно нову і перспективну українську столицю".

Поки ж що символи футбольного чемпіонату, яких на рухомій платформі возили київськими вулицями, мали нагоду особисто відчути "задоволення" від пересування давно не ремонтованими київськими дорогами.

На Хрещатику талісмани провели фотосесію з киянами та гостями столиці, які не злякалися похолодання і вийшли на прогулянку містом.

Перший із двох днів перебування символів ЄВРО-2012 у Києві завершився їх участю у благодійному спектаклі на арені Національного цирку України.

29 листопада у розкладі талісманів – зустрічі з молоддю на центральній вулиці Києва Хрещатику, а також відвідини спеціалізованої школи-інтернату для дітей з вадами розвитку.

Упродовж усієї промо-подорожі триває голосування вболівальників, яким із 3-х пар імен для хлопців-талісманів пропонується вибрати одну. Голосувати можна на сайті УЄФА, а також з мобільних телефонів СМС-ками. Підсумки голосування підіб‘ють 4 грудня в Україні та Польщі.

Уперше хлопців-близнюків, які стали талісманом ЄВРО-2012, показали широкому загалу в Польщі 16 листопада.

Новини на цю ж тему