У Єгипті впіймали акулу, що напала на туристів

Єгипетські фахівці впіймали акулу, яку підозрюють у нападі на російських туристів біля узбережжя фешенебельного курорту Шарм-аль-Шейх, повідомило міністерство охорони навколишнього середовища Єгипту.

У середу від акули постраждали дві росіянки. Одна з них втратила руки і ногу, а інша втратила руку, і отримала травми спини, а згодом перенесла серцевий напад.

Ще один інцидент стався попереднього дня, коли постраждали чоловік і жінка. Хтось з тієї пари мав громадянство Росії, а інший - України.

Єгипетські власті припускають, що обидва напади зробила одна і та ж акула.

Поранені туристи були евакуйовані в каїрський шпиталь у важкому стані. Пляжі, де стався напад хижака, тимчасово закриті. Заборона купатися може бути продовжена до третього грудня.

За словами директора природоохоронної зони півострова Синай Мохаммеда Салема, в Єгипті щороку відбувається один-два напади цих риб на людей зі смертельним результатом, причому число інцидентів зростає в міру збільшення кількості туристів у воді.

До якого виду належить упійманий у четвер хижак, не повідомляється. Раніше висловлювалися різні припущення. За однією з версій, це була біла акула, за іншою - довгокрила.