Аварійна посадка в Москві: літак розламався

На місці аварії ТУ-154, фото Рейтер
Image caption На місці аварії ТУ-154, фото Рейтер

За даними російських посадовців, дві людини загинули і 83 отримали травми і поранення в результаті аварійної посадки Ту-154 в аеропорту Домодєдово в Москві.

За даними транспортної прокуратури, стан восьми травмованих пасажирів називають важким. У лікарнях серед травмованих є кілька дітей.

Серед поранених - брат президента Дагестану. Літак належить компанії "Дагестанські авіалінії".

Дивитися ФОТО

Представник транспортної прокуратури сказав, що літак не потрапив на злітну смугу в аеропорту Домодєдово і розламався на дві частини.

За даними слідчих, провадиться розслідування порушень правил безпеки.

Літак виконував рейс з Внуково в Москві до Махачкали, але через півгодини після того, як він піднявся у повітря у нього відмовили два двигуни. Третій двигун відмовив під час заходу на посадку.

За даними посадовців, окрім двигунів у літака відмовив генератор і навігаційне обладнання.

Пасажири розповідають, що через півгодини після початку польоту літак почало хитати в різні боки, потім він "у щось вдарився".

Один з пасажирів, якому довелося вилазити з літака через дірку в фюзеляжі, розповів, що все було залите пальним.

За повідомленнями, на борту літака було 160 пасажирів.

Інтерфакс цитує представницю міжрегіонального слідчого управління на транспорті Татьяну Морозову, яка сказала, що за попередніми даними, в результаті аварійної посадки Ту-154 "загинули дві людини і кілька десятків отримали травми і їм зараз надають медичну допомогу".

Провідна російська авіакомпанії "Аерофлот" зняла Ту-154 з експлуатації після низки авіакатастроф та стурбованості щодо безпеки.

Проте менші російські авіакомпанії використовують Ту-154, які почали літати в 1970-х роках.