Організаторів акцій на Майдані викликають на допит

Акції протестів у Києві
Image caption Акції протестів у Києві 2 грудня. Чи будуть нові демонстрації?

Як повідомляють у координаційній раді акцій підприємців у Києві, декого з її організаторів викликають у понеділок до міліції.

Про це повідомив у своєму блозі один з керівників акції Олександр Данилюк. Він сказав, що його викликають до управління по боротьбі з організованою злочинністю міністерства внутрішніх справ.

Щодо акцій проти податкового кодексу, то на допит також викликають лідера всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олега Тягнибока та ще кількох керівників його об'єднання.

Про це повідомила прес-служба "Свободи".

"Свобода" вже назвала дії міністерства внутрішніх справ "продовженням політичних репресій".

На понеділок на Майдані Незалежності заплановані чергові акції протестів з вимогами призначення нових вборів до Верховної Ради та відставки уряду.

Тим часом партія Батьківщина, яку очолює Юлія Тимошенко, заявила, що вона продовжує підтримувати акції підприємців, кажучи, що владу потрібно змінювати.

Атракціони на місці наметів

Згідно з повідомленнями, на Майдані Незалежності у неділю встановили дитячі атракціони, які наразі не працюють і залишаються огороженими металевим парканом.

У суботу в Україні набув чинності новий Податковий кодекс, який у п’ятницю підписав президент Янукович.

2 грудня парламент схвалив Податковий кодекс у новій редакції з урахуванням пропозицій президента, який під тиском учасників протестів наклав вето на першу версію кодексу, ухваленого парламентом 18 листопада.

Учасники протестів проти Податкового кодексу, яких комунальні служби Києва і міліція, посилаючись на рішення суду, вигнали з Майдану Незалежності рано вранці у п’ятницю, кажуть, що будуть проводити "роз'яснювальну роботу з підприємцями у регіонах".

Новини на цю ж тему