Чи є в українських офісах гендерна рівність?

В Україні вперше під егідою Євросоюзу пройшов конкурс на найкращого роботодавця року.

Image caption Організатори конкурсу відзначають 2 проблеми: нерівну оплату праці чоловікам та жінкам і домінування чоловіків на керівних посадах

Конкурс проводив проект ЄС "Права жінок та дітей в Україні – комунікаційний компонент" разом із українським міністерством у справах сім’ї, молоді і спорту.

Основними критеріями під час вибору найкращого роботодавця були: рівність жінок та чоловіків на роботі, можливості для поєднання роботи та сім’ї, рівна оплата праці, а також боротьба з дискримінацією та сексуальними домаганнями.

Як розповідають самі організатори, у конкурсі взяли участь більше 90 підприємств та організацій, які працюють в різних сферах, як-от медицина, будівництво, фінансові послуги, освіта та ЗМІ.

Речниця проекту ЄС "Права жінок та дітей в Україні" Анастасія Троцька в ефірі програми "Ранок з Бі-Бі-Сі" розповіла про підсумки конкурсу.

Анастасія Троцька: Цікаво було те, що понад 90 підприємств взяли участь, і це вже багато для досить нової теми для України – забезпечення рівності на роботі. Тенденція, як ми побачили, це те, що ці організації та підприємства продемонстрували багато умов, які вони створюють для поєднання сім’ї та роботи, а це - дуже важливо.

В цій галузі виникає багато дискримінації тому, що традиційно жінка піклується про сім’ю і дітей, і це також, звичайно, впливає на її можливість кар’єрного зростання. Але ми побачили, що деякі підприємства, наприклад, запроваджують такі схеми: 5 вільних годин на тиждень для жінки, яка має дитину до 14 років без відрахування із заробітної плати. Або такі інструменти, як кімната матері та дитини, де мама може проводити час зі своєю дитиною. Або деякі підприємства пропонують таку послугу для своїх працівників, як можливість приводити дитину на роботу, тобто, певні дні дитина буде проводити час у компанії.

Бі-Бі-Сі: Це стосується передусім українських підприємств чи все ж таки представництв іноземних компаній?

Анастасія Троцька: Якщо ми говоримо, наприклад, про 5 годин, то це все таки в іноземній організації, яка працює в Україні, але кімната матері і дитини – це в українському і навіть державному підприємстві.

Бі-Бі-Сі: В Україні взагалі за останні роки покращилася ситуація з гендерною рівністю на роботі? Тому що, як ми знаємо, як, власне і в багатьох інших країнах, жінки говорять про те, що їхні права більше порушені. Вони отримують нижчу зарплату, їх менш охоче беруть на роботу, особливо, коли вони у віці, коли можуть завагітніти і мати дітей.

Анастасія Троцька: Ви праві – це тенденції українські і це тенденції європейські. Про проблеми, які залишаються, ми ще можемо говорити. Це відрив у заробітній платі жінок і чоловіків за однакову роботу у більш ніж 27%, це представництво жінок на керівних посадах, наприклад, на великих підприємствах це лише 11% жінок.

Бі-Бі-Сі: У яких сферах економіки жінкам працюється найкомфортніше? Чи можна зробити такий висновок?

Анастасія Троцька: Є нещодавнє дослідження, його опублікував відомий кадровий портал. Вони опублікували відсоток жінок, які свої резюме подають на певні вакансії. Це дослідження показує, що жінки та чоловіки представлені більш-менш порівно, і це адміністративний персонал, управління персоналом, бухгалтерія і фінанси, маркетинг, реклама та юридична сфера. Але є інші сфери, де відсоток жінок, які подають свої резюме, набагато менше, ніж 50%. Це - страхування, банківська сфера, транспорт, будівництво та вищі керівні посади, а також сфера IT та телекомунікації.