Леоніда Грача вигнали з Компартії

Лідера кримських комуністів виключили із партії, а також із фракції комуністів у парламенті. Рішенням Президії ЦК Комуністичної партії Кримський осередок КПУ розформований.

У повідомленні прес-служби КПУ говориться, що "президія розглянула ситуацію, пов’язану із систематичними порушеннями Кримського рескому Компартії статуту КПУ і принципів демократичного централізму, що виражається у невиконанні рівень вищепоставлених партійних органів."

11 грудня "за серйозні порушення партійної дисципліни і дії, що ведуть до дискредитації партії" Леоніда Грача було звільнено з посади першого секретаря Кримського республіканського комітету КПУ. 14 грудня на позачерговому пленумі Кримського рескому КПУ Леоніда Грача було поновлено на посаді першого секретаря.

Читати про звільнення Грача з ЦК КПУ

Сам пан Грач ті події прокоментував так:

"Я чудово розумію, що за цим стоять "донецькі," починаючи від Криму, і закінчуючи Віктором Федоровичем Януковичем. Я знаю, яка донецька група є замовницею розправи наді мною. Я чудово розумію, який внесок вніс Джарти (прем’єр Криму - ред.) у ці речі, і які були домовленості."

Читати про критику Грача на адресу Партії Регіонів

Раніше Леонід Грач критикував вище керівництво КПУ за співпрацю із Партією регіонів, а також заявляв про масові фальсифікації на користь регіоналів в Криму під час останніх місцевих виборів.