У Криму підтримують московських фанатів

У Сімферополі провели пікет на підтримку московських фанатів.

Image caption Футбольні фанати у Москві вигукували націоналістичні гасла, а деякі нападали на вихідців з Кавказу.

Близько двохсот молодих сімферопольців зібрались на центральній площі міста, щоб висловити підтримку москвичам, які 11-15 грудня влаштовували масові безпорядки та побиття вихідців з Кавказу.

Із закликом підтримати москвичів до мешканців кримської столиці звертались через соціальні мережі в Інтернеті протягом всього останнього тижня. Про організаторів відомо тільки те, що вони є прибічниками проросійської ідеології. Міліція також стверджує, що не знає організаторів.

"У прес-службі міліції немає інформації про організаторів пікету. Єдине, що можу сказати, інформація про цей пікет була неофіційною і жодних порушень – сутичок чи зіткнень не було", - твердить речник управління кримської міліції Ольга Кондрашова.

Проте, як повідомили Українській службі Бі-Бі-Сі власні джерела у міліції, представники правоохоронних органів за добу до призначеної дати пікету провели бесіди із його організаторами і тому, замість прогнозованої тисячі на акцію зібралися біля двохсот людей, які, втім, теж активно не демонстрували своєї позиції – не було ані плакатів, ані гасел.

За даними Бі-Бі-Сі, такі акції планувались й в інших містах України, зокрема в Харкові та Донецьку, але всі вони пройшли доволі спокійно.