Податкову очолив Віталій Захарченко

Президент Янукович призначив нового голову Державної Податкової Адміністрації України. Ним став Віталій Захарченко, який до цього обіймав посаду першого заступника голови ДПАУ.

Image caption Генерал-майор міліції Віталій Захарченко - тепер головний податківець. Фото з вебсайту ДПАУ.

Іншим указом президент Янукович звільнив з посади голови ДПАУ Олександра Папаіку.

Податкова міліція також отримала нового керівника. Президент призначив начальником податкової міліції та першим заступником голови ДПАУ Андрія Головача, звільнивши з цієї посади Віктора Шейбута.

Тексти указів опубліковані на офіційному вебсайті президента України.

Генерал-майор міліції Віталій Захарченко є вихідцем із Донбасу. Народився в 1963 році в місті Костянтинівка на Донеччині. Міліцейську освіту отримав у Ризі.

За даними журналу "Фокус", він пропрацював більшість життя в донецькій міліції. За президента Ющенка в 2005-2006 роках виконував обов'язки начальника Маріупольського училища МВС, а з 2008 року певний час працював у полтавській податковій адміністрації.

Журнал "Фокус", посилаючись на свої неназвані джерела, називає Віталія Захарченка одним із найбільш впливових людей в податковій адміністрації і твердить, що він близький до родини президента Януковича.

Новинна служба каналу 1+1 твердить, що, за даними ТСН, Віталій Захарченко є близьким до старшого сина Віктора Януковича, Олександра.