Гаряча лінія: Мішель Обама - за Санту

Годі уявити здивування дітей, на дзвінки яких щодо точного маршруту пересування земною кулею Санта Клауса, відповідала перша леді США Мішель Обама.

Image caption Діти допитувалися у пані Обами, коли "за графіком" Санта Клаус прибуде до їхньої домівки

Як відомо всім тим, хто був слухняний, щороку на Рідзво Санта Клаус з-за свого Північного полюсу розпочинає кругосвітню подорож.

І вже понад 50 років високоточні радари спеціальної системи Північноамериканського командування повітряно-космічної оборони допомагають дізнатися, де саме у конкретну мить Рідзва перебувають оленяча упряжка із летючими санами добродія. Адже у ній - подарунки слухняним дітям.

Нетерпляча дітлашня телефонує на гарячу лінію серйозної установи, щоб дізнатися точні координати перебування довгоочікуваного гостя. Відповідають на ці дзвінки тисячі добровольців.

Вважається, що це вперше за усю історію високотехнологічного очікування Санта Клауса однією із волонтерок гарячої лінії стала дружина господаря Білого дому.

Image caption Мішель Обама: у мене класний чоловік.

Майже 40 хвилин пані Обама відповідала на дитячі запитання.

Цікавило малечу все, що завгодно. 10-річний Остін Фатч із штату Теннессі запитав, як воно пані Обамі живеться в постійному оточенні охоронців. Вона відповіла, що вони гарні хлопці, і що її чоловік теж дуже гарний.

"Тобто у нього складна робота, і інколи хочеться зробити щось, аби допомогти йому. Але бути з ним одруженою досить легко. Він веселий - з ним весело тусуватися".

І найголовніше, сказала Мішель Обама, - відхилень у маршруті Санта Клауса на цьогорічні Різдвяні свята практично не було.