Опозиція: ми з Януковичем не бачимося

Заяву президента України про регулярні зустрічі з усіма опозиційними політиками, окрім Юлії Тимошенко, вони, за винятком лідера "Фронту змін" Арсенія Яценюка, заперечують.

Про це повідомляє впливовий тижневик "Дзеркало тижня".

Image caption Президент Янукович каже про регулярні зустрічі з усіма опозиціонерами, окрім Тимошенко

Журналісти зазначають, що не змогли отримати коментар лідера "Нашої України" Валентина Наливайченка та очільника партії "За Україну!" Вячеслава Кириленка.

Про дві зустрічі із президентом Януковичем повідомив лише лідер "Фронту змін" Арсеній Яценюк.

Інші лідери опозиційних сил, включно із затриманим сьогодні Генпрокуратурою керівником "Народної самооборони" Юрієм Луценком, заявили, що із Віктором Януковичем за часів його президентства не зустрічалися жодного разу.

Заперечили факт зустрічей Анатолій Гриценко - лідер партії "Громадянська позиція", Юрій Костенко - "Українська народна партія", Сергій Соболєв -"Реформи і порядок", Анатолій Матвієнко - "Собор", Микола Катеринчук - "Європейська партія України", Борис Тарасюк - "Народний рух України", Олег Тягнибок - ВО "Свобода".

Водночас одні політики не виключають такої можливості у майбутньому.

Надто коли ідеться про оборонні та безпекові питання, зовнішню та гуманітарну політику влади.

Інші лідери, як от очільник партії "Реформи і порядок" пан Соболєв, заявляють, що не бачать сенсу у будь-яких розмовах із президентом.

Віктор Янукович, коментуючи факт регулярного проведення таких зустрічей, заявив, що представники опозиції намагаються публічно про них не говорити.