Тимошенко допитували 6 годин у Генпрокуратурі

Юлія Тимошенко
Image caption Юлію Тимошенко звинувачують у нецільовому використанні державних коштів

Юлію Тимошенко у четвер знову викликають на допит до Генпрокуратури, де у середу вона провела 6 годин.

Пані Тимошенко заявила, що її незаконно допитували без адвоката, сказавши, що за відсутності захисника у будь-якій цивілізованій країні переносять допит.

Читати статтю в FT про допит Тимошенко

"Шість годин ні про що. Шість годин прямого знущання. Якщо президент Янукович такими методами розправляється зі своїми опонентами – просто гріш ціна йому як людині і, як політику", - сказала Юлія Тимошенко.

Інтерв'ю з М. Мариновичем: Елемент політичних репресій є

Ще раніше пані Тимошенко було пред'явлено звинувачення у тому, що на посаді прем'єра вона використала частину коштів, які надійшли від продажу квот на викиди парникових газів, на виплату пенсій. Лідер БЮТ твердить, що всі кошти на екологічні програми залишилися на рахунку Держазначейства.

Лідер БЮТ заявила, що вимагатиме від Генпрокуратури розслідування фактів нецільового використання бюджетних коштів на фінансування будівництва стадіону "Олімпійський", сказавши, що половина грошей, які виділяються на Євро-2012, а це більше двох мільярдів гривень, йде на приватні офшорні рахунки.

Юлія Тимошенко також твердить, що ГПУ має розслідувати факти передачі двох гектарів землі у Києві приватній, за її словами, структурі для спорудження майданчику для гелікоптерів президента Януковича.

Тим часом лідер партії Фронт змін Арсеній Яценюк заявив у середу, що "пересаджати" усіх не вийшло навіть у більшовиків, а "регіоналам", за його словами, далеко до більшовиків.

Пан Яценюк вважає, що коли є склад злочину, то потрібно судити, а якщо є склад політичних переслідувань то потрібно засудити тих, хто це робить".

Новини на цю ж тему