Карна справа проти лідера наметового містечка

міліція
Image caption Наметове містечко на Майдані влада знесла на початку грудня

За повідомленнями, проти активіста протесту підприємців на Майдані Незалежності Олега Ахтирського порушили карну справу і взяли підписку про невиїзд.

Пана Ахтирського, який був комендантом наметового містечка під час протестів у листопаді, звинувачують за статтею Карного кодексу про пошкодження чужого майна. Йдеться про пошкодження гранітної плитки на Майдані Незалежності під час встановлення наметового містечка.

Image caption До наметів підприємців приходили прем'єр і президент

Як повідомляє Громадянський рух "Спільна справа", одним з лідерів якого є Олег Ахтирський, обвинувачення йому висунули у четвер під час допиту у слідчому управлінні ГУ МВС.

Громадянський рух "Спільна Справа" називає звинувачення "підставою для репресій" активістів протестів.

Раніше інший активіст протестів Олександр Данилюк твердив про безперспективність кримінальної справи за фактом зумисного пошкодження майна під час встановлення наметів підприємцями, сказавши, що плитка біля монумента Незалежності була пошкоджена ще 2007 року під час проведення акції Партією регіонів. Подробиці

Міліція порушила кілька карних справ, пов'язаних з протестами підприємців на Майдані Незалежності.

Наприкінці минулого року було заарештовано і взято підписку про невиїзд з кількох учасників протестів підприємців. Читати подробиці

Міліція заперечує закиди про тиск на активістів протесту підприємців, які обіцяють нові акції у січні.

Новини на цю ж тему